Autoškola Hřava - vaše cesta k bezpečnému řízení

Jsme první soukromá autoškola, která působí od roku 1990. Za tuto dobu jsme vzdělali a připravili tisíce řidičů. Naše autoškola se specializuje na výuku a výcvik pro všechny skupiny řidičského oprávnění.

Naši zkušení instruktoři vám pomohou zvládnout jak teorii, tak praxi a připraví vás na úspěšné složení řidičské zkoušky. Využíváme moderní výukové metody a technologie, které jsou přizpůsobené individuálním potřebám našich studentů.

Máme moderní vozový park, ve kterém najdete vozidla všech kategorií, včetně vozů s automatickou převodovkou. Věříme, že výcvik na kvalitních vozidlech je základem pro bezpečné a spolehlivé řízení.

Naše autoškola se zaměřuje i na školení řidičů profesionálů a referentských vozidel. Nabízíme také školení pro řidiče, kteří chtějí zdokonalit své řidičské dovednosti.

Kromě výuky provozujeme také autobusovou dopravu, převážně pro školy. Své služby poskytujeme například při plavání, bruslení, školních výletech a exkurzích. Dopravu zajišťujeme i pro svatby a další společenské akce.

Připojte se k tisícům spokojených řidičů, kteří se u nás naučili řídit bezpečně a zodpovědně. Kontaktujte nás a začněte svou cestu k řidičskému oprávnění ještě dnes!